A Tech People egy Európai munkaero-közvetíto vállalat, mely magasan képzett eroforrásokat valamint kiszervezett
technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözo iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat hosszú távra, teljes munkaidőbe:

VEZETŐ FEJLESZTŐ .NET (KFA19)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az egészségügyi informatikai üzletág innovációs projektekkel foglalkozó csapatában senior szoftverfejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások fejlesztése egészségügyi intézmények számára
  • A technológiai feladatok kiosztása és nyomonkövetése, a junior fejlesztők, tesztelők munkájának irányítása
  • Új üzleti funkciók implementálása
  • A termékfelelős, ügyfelek és tesztelők által jelentett hibák javítása az alkalmazásban
  • Automatizált tesztek írása
  • Aktív közreműködés az üzleti funkciók műszaki terveinek létrehozásában, a funkciók műszaki feladatokra bontásában, a fejlesztési roadmap meghatározásában /karbantartásában
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3+ év tapasztalat ASP.NET, Javascript, TypeScript, HTML/CSS technológiákkal
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Hajlandóság csapatmunkára
  • Jó kommunikációs képességek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kliens oldali technológiákban való jártasság
  • Entity Framework ismerete
  • MSSQL ismerete
  • Git verziókezelő ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kezdés: ASAP
Lokáció: Budapest

Please send your CV online in English or contact for details.