COSMO CONSULT Kft.
Bővülő csapatunkba

Vezető fejlesztő (Microsoft Dynamics 365 NAV/Business Central)

munkatársat keresünk.
A világ 14 országában működő COSMO CONSULT a Microsoft legnagyobb európai Dynamics partnere. A cég fő fókusza a Microsoft Dynamics rendszerek fejlesztése, személyre szabása és bevezetése, valamint a bevezetéshez kapcsolódó tréning után a támogatás nyújtása.

Cégünk a Microsoft Dynamics ERP rendszerek verzióváltásával foglalkozó csapatának élére keres vezető fejlesztőt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Régebbi kódok (C/AL) refaktorálása AL nyelvre
  • Mergelési feladatok ellátása
  • Rendszer-funkcionalitások, üzleti folyamatok megismerése
  • Fejlesztői/unit tesztek végzése MS Dynamics NAV/BC megoldásokban
  • MS Dynamics NAV/BC  megoldások támogatása
  • Telepítési csomagok készítése a fejlesztett megoldásokhoz
  • Installációs csomagok készítése a release-hez
  • Adat upgrade megvalósítása folyamat és technikai szinten
  • Docker,  PowerShell, GIT verzió kezelő használata
  • MS Azure DevOps használata
  • Visual Studio Code használata
  • Együttműködés a konzulensekkel és a csapatban dolgozó fejlesztőkkel
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Agilis működés
  • Feladatok delegálása a fejlesztői csapat számára
  • Junior kollégák mentorálása, szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség – gazdaságinformatika szak előny
  • Microsoft Dynamics NAV/Business Central  programnyelvének ismerete (C/AL, AL)
  • C#, .NET framework és MSSQL ismeret
  • GIT ismerete
  • Visual Studio Code ismerete
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IIS ismeret
  • Powershell ismeret
  • MS Azure Service ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Docker ismeret
  • Tudod mi az a delta file
  • Ismered a különböző NAV verziók közötti folyamatbeli és technikai különbségeket
  • Ismered az OMA-t vagy egyéb verzióváltáshoz kapcsolódó toolokat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások, változatos nemzetközi projektek
  • Mentoring program
  • Tréningek, képzések támogatása
  • Barátságos munkakörnyezet és csapat, akik nyitottak az új ötletekre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT, fejlesztési vezető
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Rétköz utca 5.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.