MAGreen Kft.
  • A MAGreen Kft. a 2016-ban kezdte meg egyedülálló innovációra épülő növénytáplálási technológiája értékesítését Magyarországon és bővítette tevékenységét az új zöld szántóföldi technológiák területén. Az elmúlt évben elért eredményekre alapozva kívánjuk bővíteni ez értékesítési csapat munkáját olyan agilis vezető értékesítővel, aki kezdetben a területi munka mellett képes részt venni az értékesítési csapat bővítésében egyúttal ellátja annak vezetői feladatait. A munkakör rövid távú perspektívája az értékesítési vezetői pozíció. A 2019-20-as piaci értékesítési célok eléréshez keresünk tapasztalattal rendelkezők munkatársakat az alábbi munkakörbe elsősorban a területnek megfelelő lakhellyel (Észak-nyugat Magyarország: Vas, Zala, Győr-Sopron, Veszprém, Komárom megye)

  • Vezető értékesítő, területi képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      • A saját területén végzett értékesítési és képviseleti munka mellett
      • Értékesítők munkájának koordinálása, szervezése,
      • A vezetéssel közösen kitűzött értékesítési célok teljesítése
      • Értékesítési tervek készítése a vezetővel közösen
      • Az értékesítési csapat fejlesztése, részvétel az új értékesítők felkutatásában, kiválasztásban
      • Szántóföldi növénytermesztésben érdekelt partnerek látogatása, a termékek képviselete, értékesítése
      • Termesztéstechnológiai ajánlások késztése a partnerekkel közösen
      • Meglévő partnerkör látogatása, új partnerek felkutatása
      • Szaktanácsadás a partnerek részére az értékesített és alkalmazott technológiák tábla szintű felügyelete (alkalmazás, követés, kiértékelés)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kérjük, hogy KIZÁRÓLAG olyan jelentkezők pályázzanak, akik maradéktalanul megfelelnek az alábbi elvárásoknak:

      • Agrármérnöki diploma (Agrármérnök, Növényorvos, Gazdasági agrármérnök)
      • Legalább 3 év szántóföldi növénytermesztői, növényvédelmi, agronómusi tapasztalat agrártermelő cégnél vagy területi képviseletben eltöltött legalább 3 éves gyakorlat
      • Kereskedelmi véna
      • Megfelelő szintű növénytermesztési szakmai ismeretek, hitelesség és elhivatottság a szakma iránt
      • Vezető egyéniség, jó motiváló képesség, csapatmunkában kiemelkedő agilitás
      • Alapvető informatikai ismeretek (outlook, word, excel)
      • A területnek megfelelő lakóhely: (Észak-nyugat Magyarország: Vas, Zala, Győr-Sopron, Veszprém, Komárom megye)
      • Jó értékesítői készség, szemlélet
      • Megbízható, egyenes, korrekt személyiség
      • Jó kapcsolatteremtő készség
      • Sikerorientált szemlélet
      • Nagy munkabírás
      • B kategóriás jogosítvány

      Az agrármérnöki diploma és a szakirányú tapasztalat hiánya hangsúlyozottan kizáró tényező!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Meglévő ismertség és kapcsolatrendszer
      • Növényvédelmi felsőfokú végzettség
      • Multinacionális cégnél, vagy egyéb területen szerezett agrárpiaci területi képviselői, partnerlátogatási tapasztalat
      • Jó előadói készség
      • Meglévő piaci kapcsolatrendszer
      • Erős, motivált személyiség
      • Szeret utazni és szívesen tárgyal, kezdeményez
      • Idegen nyelvtudás (angol, német, francia, spanyol)

    Amit kínálunk:

      • A pozíciónak megfelelő fizetés és teljesítményarányos mozgóbér
      • Cégautó, telefon
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Jó csapat, támogató munkahelyi légkör
      • Hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
      • Önállóság

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Agrármérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét, amely maximum 120 szóban tartalmazza, hogy miért gondolja magát a alkalmasnak.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.