BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott,
erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják ki, egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban az iroda és üzleti fit-out, hotel és logisztikai
szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Keressük budapesti székhelyükre építés kivitelezési projektjeikhez azt a munkatársat, aki rendelkezik építész / építőmérnök / magasépítő technikus végzettséggel, több éves kivitelezési tapasztalattal és nagy ambíciókkal az alábbi pozícióba:

Vezető előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • 6 fős előkészítő csapat összefogása, koordinálása
  • feladatok elosztása, beütemezése, lekövetése és ellenőrzése
  • alvállalkozói és beszállítói lista összeállítása projektenként
  • beosztott kollégák szakmai támogatása
  • tervek és kiírások felülvizsgálata, észrevételezése
  • költségoptimalizálási és költségcsökkentő lehetőségek megkeresése
  • árajánlatok ellenőrzése és véglegesítése a projektre dedikált előkészítővel
  • cég képviselete helyszíni bejárásokon, műszaki egyeztetéseken és tendertárgyalásokon
  • megrendelővel történő szerződésegyetetésekben, véglegesítésekben való részvétel
  • alvállalkozói szerződések egyeztetése
  • alvállalkozói megegyezésekben, anyagrendelésekben, pótmunka ajánlatokban való részvétel
  • kapcsolattartás Megrendelővel, Üzletágvezetővel, Ügyvezetővel, Projektvezetőkkel, Alvállalkozókkal, Anyagbeszállítókkal, Back Office-al, más üzletágainkkal
  • beszámolás Üzletágvezető felé
  • Design and Build projektek összefogása a költségbecsléstől a kivitelezés végéig (Budget-re tervezés)
  • üzletágak közötti együttműködés fejlesztése
  • Projektigazgatói egyeztetéseken való aktív részvétel, ezek alapján cégvezetés képviselete előkészítő csapat felé és előkészítő csapat képviselete cégvezetés felé
  • középvezetői feladatok ellátása általánosságban (adminisztráció, szabadságolás, támogatás (szakmai és adott esetben emberi), folyamatos visszajelzés az egyes csapattagok felé)
  • új kollégák keresése, interjúztatása és kiválasztása HR-el és Managementtel együtt, majd felvétel után adott kolléga mentorálása és támogatása
  • költségbecslések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma, magasépítő technikus végzettség
  • min. 3-5 év generál kivitelezésben, előkészítésben és csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • stabil IT készségek (PDF szerkesztő/olvasó használata), MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos/elhivatott és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására/motiválására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége
  • strukturált, felelősségteljes gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • „jó gazda szemlélet”, vezetői alkat, multitasking

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszútávú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet
  • a projekt végigkísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
  • együttműködés más üzletágakkal, akár Design and Build projektekben részvétel
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • közvetlen, szakmailag felkészült, nyitott vezetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CAD programok használatában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, XII. kerület