Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Ügyfelünk üzleti intelligencia, Big Data, adattárház, kiterjesztett és virtuális valóság, és nagyvállalati megoldások fejlesztésében élen járó KKV. Bővülés miatt keresünk hozzájuk tapasztalt kollégát.

Vezető C# Fejlesztő

pozícióba keresünk elhivatott, új kollégát Helyszín: Budapest

Feladatok:

  • Webes alapú komplex szoftverrendszerek architektúrájának tervezése, fejlesztési feladatok (.net 4.5; ASP.net MVC5, Kendo UI, SQL server, MsSQL, stb.),
  • Fejlesztő csapat szakmai irányítása (4-5 fő),
  • Ügyféligények kezelése, napi fejlesztési feladatok managelése,
  • Erőforrás management, teljesítmény növelése, skillsetek folyamatos bővítése megfelelő tréningekkel, képzésekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Szakértői szintű C#, .Net, ASP.Net MVC ismeretek,
  • WCF, WPF alapos ismerete,
  • Vezetői, vagy csapat koordinációs tapasztalat,
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre, megoldás-orientált, közösségépítő attitűd.

Amit az ügyfél kínál:

  • Komplex, technikailag kihívást jelentő, izgalmas feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó fej, laza, szakértő kollégákból álló, összetartó csapat,
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt, munkahelyi környezet, könyvtár, klíma elterelő,
  • Rugalmas munkaidő, családcentrikus munkahely (Mikulás, családi programok).

Amennyiben érdeklődsz a pozíció iránt, jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy telefonon jelentkezz az alábbi telefonszámon (+36 30 289 3584)

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group