Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Az UniCredit Bank számára a legfontosabb prioritás a dolgozók és az ügyfelek egészsége és biztonsága. Ennek szellemében a kiválasztási folyamatunk is digitális formában történik,melynek során videós interjúkban ismerkedhetsz meg az érintett szakmai területtel és a HR-en dolgozó kollégákkal is.

Az új belépőknek a legtöbb területen on-line betanulást tudunk biztosítani, és amennyiben a munkakör engedi, akkor a későbbiekben távoli munkavégzésre is van lehetőség. Törekszünk rá, hogy a lehető legrugalmasabb eszközökkel segítsük kollégáinkat a jelenlegi helyzet okozta problémák megoldásában. Az UniCredit Bank továbbra is folyamatosan nyomon követi a kialakult helyzetet, és a „Jót s jól!” elve alapján mindig a működésében érintettek legjobb érdeke szerint jár el.

Vezető belső ellenőr – Leasing

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • Az éves és a hosszú távú audit munkaterv elkészítése, teljes körű megvalósítása, a feltárt hiányosságok után követése,
  • A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése
  • A vizsgált terület belső ellenőrzési rendszerének összefoglaló, valamint annak elemeinek részletes értékelése Közvetlen kapcsolattartás a vizsgált területekkel,
  • A terület működésének értékelése az ellenőrzés eredménye alapján,
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése,
  • Konzultációs, tanácsadói tevékenység

Mit várunk tőled?

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (pénzügyi, közgazdasági, jogi)
  • Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Minimum 5 éves multinacionális vállalatnál szerzett könyvvizsgálói tapasztalat, vagy pénzügyi területen szerzett belső ellenőri szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, lényeglátás
  • Precíz, hatékony és önálló munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs, érdekérvényesítő képesség

Előnyt jelent

  • Big 4 cégnél szerzett tapasztalat
  • IT audit tapasztalat
  • Lízing folyamatok ismerete

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig személyes interjút követően adunk neked visszajelzést.