Piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk hálózati mérnök munkatársat. Pályakezdők vagy pár év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk az alábbi pozícióba:

Vezetékes hálózati mérnök

Feladatok:

  • Műszaki támogatást nyújt az ügyfeleknek önállóan vagy a műszaki támogató csapattal együttműködve
  • Feladata különböző technikai megoldások kidolgozása és tervdokumentumok kiadása: HLD, LLD
  • Részletes információkat szolgáltat az Access Network Products beállításáról, konfigurálásáról és frissítéséről
  • Értékesítés előtti támogatást nyújt teszteléshez, ajánlattételhez vagy workshopok megtartásához a Fixed Access Network területén
  • A tesztelés, ajánlattételek és workshopok alatt felmerülő műszaki problémák megoldása és nyomonkövetése
  • Az ügyfél igényei szerint technikai támogatást és tanácsadás nyújtása
  • Jó kapcsolatot tart fenn az partnerekkel, igény szerint részt vesz a workshopokon
  • Elhárítja a hardverekkel és szoftverekkel kapcsolatos hibákat, és felismeri/azonosítja a hálózattal/alkalmazással kapcsolatos problémákat
  • Különféle ágazatok eszközeinek, műszaki ismereteknek, laboratóriumi felszereléseknek és on-line erőforrásoknak a használata az ügyfelek részére nyújtott a műszaki támogatás biztosításához

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • A következő termékek vagy megoldások ismerete: DSLAM, MSAN, OLT, MxU, FTTX, GPON, xDSL, management és felügyeleti rendszerek (U2000)
  • Erős technikai támogatás és ügyfélszolgálat, valamint hibaelhárítási ismeretek
  • CCNA minősítés

Előnyök:

  • Telekommunikációs ügyfélszolgálatban/technikai támogatásban szerzett tapasztalat
  • Access Network termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern technológiával való munkavégzés lehetősége
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális cég újonnan induló központjában
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.