A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően. Jelenleg az alábbi munkakörre keresünk kollégát:

VEZÉRIGAZGATÓSÁGI TITKÁRNŐ

FELADATOK:

  • A vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése; a kapcsolatok koordinálása;
  • határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezetők tevékenységéhez kapcsolódóan;
  • jegyzőkönyvek, jelentések, statisztikák készítése, kezelése, tárolása;
  • döntés-előkészítő háttéranyagok összeállítása, szerkesztése, továbbítása;
  • kapcsolattartás a vezetőség külső partnereivel, valamint a szervezet belső vezetőivel, munkatársaival;
  • a vezérigazgatói titkárság, a tárgyalók és teakonyha általános rendben tartása, vendégek fogadása és kiszolgálása;
  • bélyegző és irodaszer rendelés és nyilvántartás, kiosztás;
  • utazásszervezés, taxi, futár hívása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség;
  • minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office ismerete (Excel, Word);
  • önálló munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség;
  • jó szövegértési készség, helyesírás;
  • önmagára és munkakörnyezetére igényes személyiség;
  • reprezentatív megjelenés.

AMIT AJÁNLUNK:

  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges mobiltelefon, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással PÁLYÁZATÁBAN KÉRJÜK A BÉRIGÉNYT IS MEGJELÖLNI!