A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat Vezérigazgatói kabinete munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vezérigazgatói kabinet főmunkatárs

FELADATOK:

  • A vezérigazgatói kabinetvezető munkájának szakmai támogatása,
  • Vezetői döntés-előkészítési folyamat koordinálása és szervezése,
  • Kiemelt jelentőségű, vagy több szervezeti egységet érintő témákkal kapcsolatos feladatok elvégzésének támogatása, kapcsolattartás az érintett szakterületekkel
  • A társaság testületi üléseire készített előterjesztések, tájékoztatók, egyéb kapcsolódó dokumentumok stratégiai és üzleti szempontú véleményezése,
  • A társaság testületi ülésein megfogalmazott feladatok elvégzésének támogatása és nyomon követése,
  • A társaság kiemelt projektjeiben való részvétel,

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen,
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat,
  • Minimum középfokú/kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során rendszeres használat),
  • Haladó MS Office felhasználó szintű ismeretek.

KÉSZSÉGEK:

  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás,
  • Határozott fellépés és érdekérvényesítés,
  • Terhelhetőség,
  • Strukturált gondolkodás,
  • Rugalmasság.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Online kiválasztási folyamat,
  • Home office lehetőség és rugalmas munkarend,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Barátságos munkakörnyezet és korszerű munkaeszközök, ingyenes parkolási lehetőség,
  • Széleskörű sportolási- és rekreációs lehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

(Tárgy: “Vezérigazgatói kabinet főmunkatárs”) várjuk jelentkezését 2021.05.14-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.