Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. Európa egyik vezető kombájn, traktor és útépítőgép kabinjainak gyártója, pályázatot hirdet

vezérigazgató-helyettesi beosztásra.

Az Agrikon Kabin és Agrártechnika Művek Kft-ről a www.agrikon.hu honlapon talál a pályázó információkat.

A pályázóval szemben támasztott követelmények:

  • min. 10 éves gépipari szakmai és vezetői tapasztalat
  • gépészmérnöki végzettség (lehetőség szerint gyártástechnológus)
  • angol felsőfokú nyelvvizsga, angol és német nyelven tárgyalóképes nyelvtudás
  • gyártási tapasztalat alkatrész gyártásban, hegesztésben, felületkikészítésben, szerelésben
  • mérnöki és közgazdasági gondolkodásmód
  • mérnök-közgazdász vagy logisztikai kiegészítő végzettség előnyt jelent

    A vezérigazgató-helyettes feladata a gyár valamennyi területének operatív koordinálása. Munkáját vezérigazgató és az ügyvezető-elnök irányítja. A pályázatot elnyerő kiemelt fizetésben részesül megegyezés szerint, és egyéb juttatások, pl. személygépkocsi biztosítás, szükség esetén lakás biztosítása, eredményesség utáni premizálás, cafetéria juttatásban részesülhet.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kiskunmajsa, 6120 Szélmalom sor 6..

A pályázónak a pályázatot az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. titkárságára, Hugyecz Pál ügyvezető-elnök részére kell eljuttatni 2018. március 15-ig. A kiválasztott pályázókkal az ügyvezető-elnök és a vezérigazgató személyes konzultációt folytat.

A pályázatok elbírálása 2018. március 31-ig megtörténik.

Az ügyvezető-elnök fenntartja magának a jogot bármelyik pályázat visszautasítására, ill. nem elfogadására.

A pályázatot elnyerő a munkakört 2018.04.01-től elfoglalhatja.

A pályázó a részletes önéletrajzát eddigi munkahelyéről, referencia helyéről tájékoztatást adjon kiemelten azokra a területekre, amelyeket az Agrikon folytat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezérigazgató-helyettes
  • Rövid pozíció név: Vezérigazgató-helyettes
  • Hirdető cég: AGRIKON KAM. Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kiskunmajsa
  • Feladatok: A vezérigazgató-helyettes feladata a gyár valamennyi területének operatív koordinálása. Munkáját vezérigazgató és az ügyvezető-elnök irányítja. A pályázatot elnyerő kiemelt fizetésben részesül megegyezés szerint, és egyéb juttatások, pl. személygépkocsi biztosítás, szükség esetén lakás biztosítása, eredményesség utáni premizálás, cafetéria juttatásban részesülhet.
  • Elvárások: min. 10 éves gépipari szakmai és vezetői tapasztalat gépészmérnöki végzettség (lehetőség szerint gyártástechnológus) angol felsőfokú nyelvvizsga, angol és német nyelven tárgyalóképes nyelvtudás gyártási tapasztalat alkatrész gyártásban, hegesztésben, felületkikészítésben, szerelésben mérnöki és közgazdasági gondolkodásmód mérnök-közgazdász vagy logisztikai kiegészítő végzettség előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: >10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: AGRIKON KAM. Kft.>