VEZÉNYLŐ

    Stabil hátterű fuvarozó cég zalaegerszegi munkahelyre , gépjárművezetők irányítási feladatainak ellátására szerb nyelven beszélő munkatársat keres az alábbi pozicióba:

    VEZÉNYLŐ

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,béren kívüli juttatás
  • stabil gazdasági és szakmai háttér
  • jó munkafeltételek

Főbb feladatok:

  • a gépjárművezetők járművekhez történő rendelésével kapcsolatos irányítási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel, a műszaki és a gazdasági területtel,
  • járművezető kapacitás vizsgálata, elosztása, váltások szervezése
  • váratlan helyzetek, problémák kezelése

Elvárásaink:

  • a magyar nyelv ismerete mellett szerb vagy horvát nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • agilitás/önálló munkavégzés
  • rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • belépő munkatársunktól erkölcsi bizonyítványt kérünk

Előnyt jelent:

  • fenti nyelvek ismeretén túl a német nyelv ismerete
  • közúti fuvarozás területén szerzett gyakorlat
  • CE kategóriára érvényes vezetői engedély

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Szerb - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Horvát - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu