Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Vevőszolgálati ügyintéző (Budapest)

Feladataid lennének:

  • Leendő kollégánk feladata vásárlóink visszajelzéseinek fogadása és megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailes csatornákon
  • Garanciális termékek adminisztrációja és cseréjüknek, javításuknak lebonyolítása
  • Reklamációk felvétele, jogosságuk előzetes elbírálása és vásárlóink számára megnyugtató orvoslásuk
  • Vidéki kirendeltségekről érkező garanciális termékek ügyintézése és szükség esetén kapcsolattartás az érintett kollégákkal

Amit elvárunk:

  • Az ideális jelölt kiváló kommunikációs készséggel bír
  • Ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezik
  • Udvarias, türelmes és higgadt
  • Fontos szempont számára, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie
  • Jól terhelhető, munkájára igényes, precíz, pontos
  • Képes és hajlandó tanulni a belső képzési rendszerünk keretei között
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Érdeklődik az autók világa iránt és alapvető műszaki ismeretekkel rendelkezik

Előny:

  • Gépjármű szerelésben vagy alkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk neked:

  • Stabil munkaadói háttér
  • Önálló, felelős munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Versenyképes fizetés
  • Az alapbéren felül cafetéria és dolgozói kedvezmény

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.