ALFÖLD PRO-COOP Zrt.
Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk /a Coop Üzletlánc régiós nagykereskedelmi központja/

vevőszolgálati ügyintéző

munkatársat keres.

Főbb feladatok, melyek a munkakörhöz tartoznak:

  • beérkező rendelések rögzítése, ügyintézése
  • áru rendelés készítése kijelölt beszállítók felé
  • kezeli az áruforgalommal kapcsolatban felmerülő reklamációkat, hiányokat
  • kapcsolatot tart a beszállítókkal, vevőkkel
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárásaink:

  • érettségi bizonyítvány,
  • számítógép kezelői tudás (Word, Excel gyakorlott, felhasználói szintű ismerete)
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség, pontosság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • több éves vevőszolgálati, ügyfélszolgálati tapasztalat kereskedelmi területen
  • kereskedelmi szakirányú végzettség,

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • versenyképes jövedelmet, juttatási csomagot nyújtunk
  • megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • szakmai kihívás, fejlődési lehetőség, hosszútávú munkalehetőség várja
  • kiemelkedő csapatszellem, támogató munkahelyi légkör
  • kecskeméti munkavégzés jó megközelíthetőséggel

    Ha megfelel a fentieknek, csatlakozzon hozzánk, hogy csapatunk tagja lehessen!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.