OBI Hungary Retail Kft.
Csatlakozz hozzánk

Vevőszolgálati-pénztáros munkatárs - Keszthelyi áruház

pozícióba!
Határozott időtartamra (2 év) keresünk új munkatársat!

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók pontos tájékoztatása (jótállás, szavatosság, stb.)
  • Az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése és teljesítése
  • A vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
  • Vásárlói panaszok és vevői visszáru kezelése
  • Termékek garanciális cseréjének ügyintézése és annak nyomon követése és dokumentálása
  • Pénztárgép, készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
  • Vevőmegbízások kezelése
  • Kasszasor feltöltése
  • Fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton és pénztárban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Udvarias és segítőkész személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Stressz tűrés, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaszerződés (2 év)
  • Stabil munkahely egy folyamatosan növekvő európai vállalatnál
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes és kiszámítható bérezés
  • Juttatások (forgalmi bónusz, cafetéria, 100%-os vasárnapi pótlék, szezonális jutalom)
  • Munkatársi vásárlói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8360 Keszthely, Frech Miklós utca 4.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja szakmai önéletrajzát!