A Reál Hungária Nyugat-Magyarországi régiós központja bővíti csapatát. Magyarország egyik legnagyobb kiskereskedelmi, hazai tulajdonban levő, dinamikusan növekvő hálózata új kollégákat keres csapatába. A Reál Hungária a teljes területén folytat ital, élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog. A vállalat két üzletláncot üzemeltet, Reál és Reál Pont néven, továbbá jelentős pozíciókkal rendelkezik éttermi és szállodai egységek ellátásában. A Keszthely körüli régióban az üzletlánc kizárólagos központja a Z+D Kft.

a Z+D Kft. budapesti központjába

Vevőszolgálati munkatársat

keres

Milyen feladataid lesznek?

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel (telefonon és emailben)
  • Vállalati partnereink telefonon történő megkeresése
  • Rendelésfelvétel és reklamáció kezelés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szoros együttműködés az értékesítésben dolgozó kollégákkal
  • Back office feladatok

Amit tőled elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pontos és felelősségteljes hozzáállás a feladatokhoz
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Kíváló kommunikációs készség
  • B2B értékesítés orientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Ital és élelmiszer termékismeret
  • FMCG területen hasonló tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget, bejelentett munkaviszonyt és kiszámítható jövedelmet kínálunk
  • A cég növekedéséből adódóan újabb és újabb kihívásokkal, változatos feladatokkal, jó hangulatú munkakörnyezetben, összetartó csapatban dolgozunk
  • Versenyképes jövedelemben részesülsz
  • Érezni fogod, hogy értékeljük a munkádat
  • Azonnali munkakezdésre van lehetőséged

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben pályázni szeretne, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát