Vevőszolgálati Munkatárs (román nyelvtudással)

A Henkelnél irányíthatod a változásokat és felépítheted a karrieredet. Egyedülálló márkáink számtalan utat nyitnak meg előtted ötleteid megvalósítására és új területek felfedezésére. Ha vállalkozó szellemű vagy és másként látod a világot, akkor ragadd meg a lehetőséget, gyere velünk és formáljuk közösen a jövőt!

FELADATAID

  • Vevői problémák, rendelések és szállítások kezelése oly módon, hogy a vevői kiszolgálási ráta az
  • elvárásoknak megfelelő mértékű legyen
  • Értékesítési dokumentáció feldolgozása és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a logisztikai szolgáltatóval, együttműködés a társosztályokkal
  • Vevői rendelések pontos rögzítése a rendszerben és visszaigazolása
  • Szállítólevél és számla létrehozása a rendszerben
  • Vevői nyitott rendelések és a szállítások nyomon követése
  • Napi, heti, havi adminisztratív feladatok végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Román nyelv anyanyelvi szintű, angol és magyar nyelv legalább középszintű ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság, jó időgazdálkodás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességű, rugalmas személyiség
  • Előnyt jelent: SAP és Excel ismerete

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!