Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A NETLOCK a világ egyik legdinamikusabban fejlődő digitális technológiájával, elektronikus aláírásokkal foglalkozik. Mi biztosítjuk a technológiai hátteret, hogy vállalatok, állami szervezetek, vagy magán emberek papír és toll nélkül, digitálisan, számítógépen, okostelefonon tudjanak aláírni e-maileket, szerződéseket, hivatalos dokumentumokat.

Csapatunkba most vevőszolgálati munkatársat keresünk, aki szívesen segítene ügyfeleinknek eligazodni ebben az izgalmas digitális világban. Csatlakozz hozzánk, ha szívesen megismernéd az e-aláírások izgalmas világát, ha precíz vagy, rendelkezel affinitással az informatika iránt, szívesen dolgozol fiatalos, sokat mosolygó kollégák között.

A NETLCOK az egyik legdinamikusabba fejlődő hazai vállalatcsoport, a DOCLER tulajdonában működik az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztőjeként.

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok és felelősség:

  • Bejövő, kimenő hívások kezelése
  • A beérkező ügyfélproblémák megoldása, technikai support nyújtása
  • A termék kapcsán általános termékinformáció adása az ügyfelek részére
  • A felmerülő problémák megoldása esetén kapcsolattartás egyéb osztályokkal
  • E-mailen beérkező problémák kezelése, vagy továbbítása a megfelelő részleg számára

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Affinitás az informatika iránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Önálló, megbízható, határozott személyiség;
  • Precíz munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Rugalmasság, dinamikusság, proaktivitás

Előny:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Hasonló pozícióban eltöltött 1-2 éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezem gombra!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vevőszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Vevőszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: NETLOCK Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Bejövő, kimenő hívások kezelése A beérkező ügyfélproblémák megoldása, technikai support nyújtása A termék kapcsán általános termékinformáció adása az ügyfelek részére A felmerülő problémák megoldása esetén kapcsolattartás egyéb osztályokkal E-mailen beérkező problémák kezelése, vagy továbbítása a megfelelő részleg számára
  • Elvárások: Középfokú iskolai végzettség Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban Affinitás az informatika iránt Felhasználói szintű MS Office ismeretek; Önálló, megbízható, határozott személyiség; Precíz munkavégzés; Kiváló kommunikációs készség; Rugalmasság, dinamikusság, proaktivitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: NETLOCK Kft. >