Vevőszolgálati munkatárs / Customer Service Associate

    Kíváncsi vagy, mi történik a nemzetközileg elismert szemüveglencsemárka kulisszái mögött?
    Vevőközpontú szemléleted szívesen kamatoztatnád a SEIKO Optical Hungary jó hangulatú, dinamikus csapatának tagjaként, ahol kiveheted a részed egy új divízió elindításában? Szívesen képviseled egy világmárka egyedi stílusát és életérzését, melyet mindenki a precízióval, a csúcstechnológiával és innovációval azonosít?

  • Ha úgy érzed, hogy gyorsan és logikusan gondolkodsz,
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem mindig egyből a megoldásra fókuszálsz,
  • örömet okoz, ha sikerül valamit befejezned,
  • célod, hogy munkád gyümölcseként partnereink segítségnyújtásod után elégedettek legyenek, bármilyen ügyben keresték is fel ügyfélszolgálatunkat,
  • a Big picture mellett az apróbb részletekre is odafigyelsz,
  • a káoszban is meglátod a rendet,
  • szereted, ha minden gördülékenyen és hatékonyan zajlik,
  • legtöbbször nyugodtan, kedvesen és higgadtan kommunikálsz
  • szeretsz segíteni és feltölt, ha emberek között lehetsz, valamint az, ha üzletfeleink élményként élik meg az ügyintézés folyamatát, akkor Téged várunk a csapatunkba!

Előnyt jelent, ha

  • szakirányú végzettséged (látszerész) vagy optikai területen szerzett tapasztalatod van
  • beszélsz angolul, és nem félsz használni.

Jövőbeli feladataid közül néhány:

  • Partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás, optikai tanácsadás, termékajánlás, tájékoztatás
  • Beérkező rendelések felvétele, rögzítése a rendelés beviteli programokba
  • Partnereink reklamációinak és rendeléseinek teljes körű kezelése
  • Javaslattétel a vevői elégedettség növelésére
  • Irodai környezet rendben tartása

Miért éri meg Neked?

  • Egy igazán inspiráló világmárka lendületes csapatába kerülhetsz, ahol kiveheted részed a magyarországi működés, az optimális üzletmenetet biztosító folyamatok kialakításában
  • Garantáltan nem fogsz unatkozni
  • Itt igazi értéket teremthetsz, nagyban járulsz hozzá a partnereinknek nyújtott prémium márkaélményhez
  • Belekóstolhatsz az optika világába a gyártói oldalról is
  • Te segíted munkáddal az embereket, hogy „jobban és élesebben lássanak, ezáltal teljesebb életet élhessenek”
  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Ha kitartó és ügyes vagy, csapatunk oszlopos tagjává válva, hosszú távú karrierlehetőség vár Rád.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1152 Telek utca 3.

Küldj egy fényképes önéletrajzot, valamint egy motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva, Vevőszolgálati munkatárs / Customer Service Associate jeligével. Mi már várjuk, hogy találkozzunk!