BENNOVUM Kft.

Cégünk piacvezető bio és reform élelmiszereket, étrendkiegészítőket, gyógyhatású készítményeket és kozmetikumokat forgalmazó, több vidéki és budapesti áruházzal rendelkező nagy- és kiskereskedelmi vállalat. Budapesti központunkba

Vevőszolgálati munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • a viszonteladói hálózat területi lefedettségének bővítése, a forgalom növelése
    • beérkező megkeresések szakszerű, pontos kezelése
    • tájékoztatás aktuális ajánlatokról, promóciókról, termékek elérhetőségéről
    • meglévő viszonteladói partnerkör menedzselése, új igények felmérése
    • új partnerek akvirálása, szerződéskötés előkészítése
    • beérkező megrendelések feldolgozása
    • piaci információk begyűjtése, feldolgozása, vevőelemzés
    • partnertörzs kezelése, adatok karbantartása
    • kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú végzettség
    • min. 3 év kereskedelemben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
    • ügyfélközpontú gondolkodás
    • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
    • precíz, igényes munkavégzés
    • tanulékonyság, terhelhetőség
    • fejlett problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

    • egészséges és divatos termékek, dinamikusan fejlődő piac
    • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
    • lendületes, összetartó értékesítési csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Százados út 18..

Várjuk fényképes önéletrajzát!