ÁllásStart Magyarország Kft.

Vevőszolgálati mérnök

Feladatok:

  •   Kapcsolattartás a német anyanyelvű vevőkkel
  •   Reklamációk ügyintézése, analízise, akciók elrendelése és ellenőrzése
  •   Eltérési engedélyek, alkatrészstátuszok nyomon követése, dokumentálása
  •   Belső és külső auditokra való felkészülés támogatása

Elvárások:

  •  Középfokú v. felsőfokú szakirányú végzettség
  •  Számítógép felhasználói ismeretek / MS Office /
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban, angol előny
  • IATF 16949 / VDA követelmények ismerete
  • 8D problémamegoldás gyakorlati alkalmazása
  •  Hasonló munkakörben, autóiparban szerzett tapasztalat
  •  Rugalmasság, önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Partnerünk a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak sokszínű csapatai világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Az ülés és elektromos energiakezelő rendszerek területén az autóipar vezető beszállítójaként globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. Termékeik közé tartoznak: autóvillamossági berendezések, gépjárműülés-, belső felszerelési rendszerek.
Világszerte 39 országban, 257 helyen üzemel, ahol összesen közel 169.000+ munkavállalót alkalmaz. Hazánkban is számos telephelyen folytat termelést; Győrben, Gödöllőn és Szolnokon.