A kecskeméti Bosal Hungary Kft. évek óta kiváló példa a dinamikus és töretlen cégfejlődésre. A tavalyi esztendő is a kiemelkedő eredményekről szólt, több mint 1 millió darab vonóhorog hagyta el a gyártósorokat, rekord árbevétellel kísérve.
A 2018-as év tulajdonos- és névváltoztatást is hozott a cég életébe, 2018 tavaszától ACPS Automotive Kft. néven folytatja eddigi tevékenységét: minőségi vonóhorgok fejlesztését és gyártását a maximális vevői elégedettséget szem előtt tartva.

Vevőszolgálati mérnök

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartása a Vevőkkel, felmerült problémák, igények kezelése
  • Problémamegoldó csoportok szervezése, vezetése
  • Vevői teljesítmény, eredmény kommunikálása a szervezeten belül
  • Részvétel, közreműködés vevői auditokon
  • Termék minőségének folyamatos javítása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Német vagy francia nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Autóipari OEM gyártói portálok ismerete előny
  • Autóipari OEM beszállítói tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk?

  • Változatos autóipari szemléletmód
  • Attraktív kompenzációs csomag
    • Cafeteria rendszer
    • Céges bónusz rendszer
    • 13. havi fizetés a vállalati szabályzat szerint
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

    CSATLAKOZZ HOZZÁNK, LÉGY TE IS AZ ACPS AUTOMOTIVE CSAPAT TAGJA!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét Kadafalva-Heliport 6000, 11751/43.

E-mailen a „Jelentkezem” gombra kattintva, vagy postai úton:

ACPS Automotive Kft.

Kecskemét-Kadafalva Heliport Ipari Park

Hrsz: 11751/43

6000