OBI Hungary Retail Kft.

VEVŐSZOLGÁLATI FŐPÉNZTÁRI munkatárs - Savoya Park

Hirdetés szövege:

    Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és kiszolgálást.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    Savoya parki áruházunkba

    VEVŐSZOLGÁLATI FŐPÉNZTÁRI

    munkatársat keresünk

    Feladatok:

    • főtrezor, készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
    • pénztárgép kezelése
    • az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
    • a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, pénzváltás érmékre, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
    • vásárlói panaszok kezelése
    • vevőszolgálaton dolgozók napi munkájának szervezése
    • a kasszaterülethez tartozó áruk feltöltése, szavatossági idő ellenőrzése, termékek árának kihelyezése
    • vevői visszáru kezelése
    • termékek garanciális cseréjének ügyintézése és annak nyomon követése és dokumentálása
    • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
    • folyamatos továbbképzési lehetőségek
    • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
    • átlagon felüli bérezés
    • havi prémium
    • karácsonyi jutalom
    • cafeteria

    Elvárások:

    • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
    • kiemelkedő kommunikációs készség
    • udvarias és segítőkész személyiség
    • dinamikus és jó csapatjátékos
    • precíz, pontos munkavégzés
    • stressztűrés, rugalmasság
    • angol és/vagy a német nyelv ismerete, illetve a hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
    • erkölcsi bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest