SFS Group Hungary Szegecseléstechnikai Divizió a Gesipa termékek gyártója és forgalmazója Győri irodába és bemutató terembe keres

vevőszolgálati és szervizes munkatárs

Feladatok:

  • vevőkkel történő kapcsolattartás telefonon és emailben
  • vevői rendelések rögzitése ,
  • megrendelések visszaigazolása,szállítási határidők megküldése
  • gyártási és szállítási határidők figyelemmel kísérése
  • árajánlatok készítése
  • kézi készülékek javítása betanulást követően kb a munkaidő 20%-ában
  • raktár és készletkezelés
  • megrendelések összekészítése,elküldése ,
  • kapcsolattartás a Németországi központtal
  • reklamáció kezelés
  • adatszolgáltatás, statisztikák készítése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vevőorientált szemlélet és gondolkodásmód
  • jó terhelhetőség
  • kíváló kapcsolatteremtő ,kommunmikációs készség
  • német vagy angol nyelv ismerete
  • önálló proaktív munkavégzés
  • SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • 13.munkabér
  • változatos munka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 17.

Fényképes önéletrajzát Magyar és idegen nyelven a fizetési igény megjelölésével legkésőbb Május 17-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.