Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres győri telephelyére

Vevőszolgálati csoportvezető

pozícióba.

Milyen feladatokat lát el nálunk a vevőszolgálati csoportvezető?

  • A vevőszolgálat - jelenleg 3 fő - teljeskörű vezetése, a beosztottak munkájának koordinálása, fejlesztése
  • A vevőkiszolgáláshoz kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • Ügyfelek igényeinek, és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, együttműködés a többi szervezeti egységgel
  • Munkatársak teljesítményének értékelése
  • A szállítmányok beérkezéséhez szükséges adminisztratív feladatok teljeskörű felügyelete.
  • A kimenő szállítmányok komplett bonyolítása, a küldemények útjának nyomon követése.
  • Reklamációk kivizsgálása, kezelése, nyomon követése, részvétel a kivizsgálásban, reklamáció lezárása.

Rád várunk, amennyiben:

  • Vezetői szemlélettel rendelkezel
  • Legalább érettségi bizonyítványod van, a felsőfokú végzettség viszont előnyt jelent
  • A Microsoft Office alkalmazásokat és a SAP vállalatirányítási rendszert felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Terhelhetőség, pontosság, precizitás
  • Rendszerszemléletű és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kisebb csoport (5-10 fő) vezetésében szerzett tapasztalat
  • Az angol nyelvtudásod előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria juttatások, helyközi bérlet támogatás stb.)
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Innovatív környezet, ahol az ötleteidet meghallgatják
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődő csapat

Munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.