A VELUX Magyarország Kft. értékesítési csapatának bővítéséhez Vevőszolgálati asszisztens állás pályázatot ír ki Budapest III. kerületi irodájába.

Állás pályázat -Vevőszolgálati asszisztens

AJÁNLATUNK:

  • Önállóságot és felelősséget biztosító munkakör, dinamikus és folyamatosan magas szinten teljesítő csapat
  • Egyedülálló betanulási program, folyamatos vezetői támogatás és fejlődési lehetőségek, befektetés a munkatársak személyes és szakmai felkészítésébe
  • Az alapbéren felül teljesítményalapú, negyedévente kifizetésre kerülő bónusz

FELADATOK:

  • Ügyfelek kiváló minőségű kiszolgálása: telefonon, e-mail-ben vagy személyesen a bemutató terembe érkező vásárlók esetén
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel (kereskedőkkel, barkácsáruházakkal, kivitelezőkkel,beépítőkkel, építészekkel)
  • Teljeskörű termékinformáció nyújtása
  • Rendelések pontos és szakszerű regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben (SAP), visszáru és számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltatóval
  • Beérkező szerviz igények teljeskörű és ügyfélorientált kezelése

ELVÁRÁSOK:

    Szakmai háttér:
    • Minimum középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)
    • 1-2 év kereskedelmi területen, vevőszolgálati pozícióban vagy ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat
    • Angol nyelvtudás, SAP ismeret előnyt jelent
    Személyiség, képességek:
    • Vevőorientáltság: nyitottság, türelem a különféle vevőtípusok irányába
    • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
    • Csapatjátékos attitűd
    • Precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzát .pdf formátumban, a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk!