Az FMCG szektor egyik vezető cégcsoportja, mely meghatározó márkákkal képviselteti magát számos európai országban, magyarországi leányvállalatához keres munkatársat az alábbi pozícióba:

VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:

  • beérkező rendelések fogadása, ellenőrzése és rögzítése vállalatirányítási rendszerben (SAP), szállítólevelek kezelése, számlázás
  • vevői adatbázis folyamatos karbantartása, árlisták, akciós árak beállítása
  • reklamációk kezelése
  • kapcsolattartás vevőkkel telefonon és email-ben
  • területi képviselők munkájának támogatása, együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal (értékesítés, pénzügy, logisztika, raktár)
  • irodai adminisztráció (bejövő posta kezelése, irodaszer vásárlás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer használatában jártasság (SAP ismeret előny)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • empatikus készség és jó alkalmazkodó képesség
  • jó probléma megoldási képesség
  • gyors felfogás, tanulási és együttműködési készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek alkalmazása (Word, Excel, internet, Outlook)

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil és folyamatosan növekedő céges háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.