Vevőszolgálati asszisztens

munkatársat keresünk!

A Linde Anyagmozgatás az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatban egyik vezető gyártója. A Linde ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt.

A Linde Anyagmozgatás termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással.

A Linde szervezetében minden munkatárs fontos szerepet tölt be, számítunk a szakértelmükre, együttműködésükre. Ehhez minden támogatást megadunk.

Válassza Ön is a legjobbat!

Feladatok:

  • vevőszolgálati és szerviz adminisztratív feladatok ellátása
  • SAP-ban lévő adatok kezelése, nyilvántartások, kimutatások készítése, feldolgozása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • cégen belüli társosztályokkal kapcsolattartás, együttműködés

Amit Öntől várunk:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiemelt érdeklődés emelőgépek, rakodógépek, járművek terén
  • jó kommunikációs és kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • professzionális ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettség
  • Microsoft office programok ismerete

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit mi nyújtunk

  • versenyképes jövedelem elérése
  • professzionális, mégis családias munkahelyi légkör
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil háttér – hosszútávon számítunk Önre!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti