A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve. Jelenleg a Központi Könyvelési Csoportba keresünk munkatársakat:

VEVŐSZÁMLA KÖNYVELŐ

Főbb feladatok

  • Bejövő pénzek allokálása a vevőszámla-könyvelői rendszerekben
  • Kintlévőségkezelés - kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői levonások / alulfizetések elemzése és kezelése
  • Adatszolgáltatás a vevőszámla elemzőnek
  • Együttműködés az üzemekkel és a kereskedőkkel a problémás kintlévőségek kezelésében

Szakmai elvárások

  • Szakirányú egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (MS Office)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Releváns munkatapasztalat
  • Német vagy olasz nyelvtudás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.