Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Vevőszámla-kezelő munkatárs német nyelvtudással - 52562

36704550206

Elvárások:

  • AR területen szerzett 3 év tapasztalat,
  • felsőfokú aktív német nyelvtudás,
  • ügyfélközpontúság, precizitás, problémamegoldó attitűd,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • vevőközpontúság.

Feladatok:

  • vevői kifizetések, banki könyvelések ellenőrzése és korrekciója,
  • kintlévőségek kezelése, nyomon követése, határidők figyelése,
  • fizetési felszólítások német nyelven,
  • lejárt befizetések behajtása német nyelven,
  • vevői folyószámlák egyeztetése,
  • pénzügyi eltérések kimutatása, nyomon követése,
  • havi és negyedéves zárásokban való aktív részvétel.

Előny:

  • Oracle Finance / SAP ismerete,
  • mérlegképes könyvelői vizsga,
  • logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.
  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • családias hangulat, jó csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • fejlődési lehetőség.

Megbízó profilja:

  • Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk bővülő pénzügyi csapatába vevői számlakezelő munkatársat keresünk senior pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest

Érdeklődni lehet: 36704550206

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vevőszámla-kezelő munkatárs német nyelvtudással - 52562
  • Hirdető cég: Pannon-Work Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: vevői kifizetések, banki könyvelések ellenőrzése és korrekciója, kintlévőségek kezelése, nyomon követése, határidők figyelése, fizetési felszólítások német nyelven, lejárt befizetések behajtása német nyelven, vevői folyószámlák egyeztetése, pénzügyi eltérések kimutatása, nyomon követése, havi és negyedéves zárásokban való aktív részvétel.
  • Elvárások: AR területen szerzett 3 év tapasztalat, felsőfokú aktív német nyelvtudás, ügyfélközpontúság, precizitás, problémamegoldó attitűd, analitikus gondolkodásmód, vevőközpontúság.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-05
Állás, munka még: Pannon-Work Zrt.>