Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Fejér megyei  közel ezer fős nagyvállalatának  gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Vevői minőségügyi mérnök/ Garanciális elemző

Munkavégzés helye: Fejér megye

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Fejér megyében lévő közel 1200 fős nagyvállalatának  gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése,
  • Vevői jóváhagyás megkérése
  • A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során
  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete
  • Felelősség a termékváltozások bevezetéséért
  • Garanciális visszautasításokból származó termékek elemzése
  • Vevői garanciális portálok kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/szakirányú végzettség
  • Min. 2 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Amit előnyként értékelünk, de nem feltétel

  • német nyelvismeret

Amit kínálni tudunk

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

320.000 - 520.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el angol nyelvű szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!