Sopron környéki autóipari beszállító partnerünk részére keresünk VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat

Vevői minőségbiztosítási mérnök (SA-1769)

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelői észrevételek vagy reklamációk kezelése, nyilvántartása és dokumentálása
  • Ezek továbbítása a megfelelő szakterületeknek, illetve a megoldásában való közreműködés
  • A megoldási javaslatok bevezetésének és betartásának nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vevőszolgálattal
  • Dokumentációk, statisztikák, kimutatások naprakész vezetése
  • Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése, kiadása
  • A problémamegoldó - 8D csapat koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (preferáltan villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
  • Gépjárművezetői gyakorlat
  • Előny: Autóipari tapasztalat, Auditori ismeretek és tapasztalat, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • 13. havi bér
  • Nyári bónusz, éves bónusz
  • Bejárás támogatás gépjárművel: 15 Ft/km, tömegközlekedéssel: 100%
  • Igény esetén 1 évig ingyen szállás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.