Prohumán 2004 Kft.
Autóiparban tevékenykedő partnercégünk keresi Veszprém megyei gyárába új munkatársát. Előnyös juttatási csomag és nemzetközi környezet várja, fejlődési lehetőséggel.

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel (személyesen és telefonon)
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Controll Plan naprakészen tartása
  • Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
  • Vevői auditokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Jó szervezési, kommunikációs és koordinációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Autóipari termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • IATF16949, ISO 9001, VDA 6.3 ismerete
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, 8000 Székesfehérvár, 8500 Pápa

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt.