Gyöngyösi minőségügyi csoportunk erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel,

Vevői minőségbiztosítási mérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk kezelés
  • Hibaokok feltárása és javító intézkedések megvalósítása
  • Problémamegoldó team munkájának koordinálása
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása
  • Részvétel az új/változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkákban
  • Vevői bemintázások (PPAP) kezelése
  • Minőségi mutatók előállítása és nyomon követése
  • APQP csapat munkájának támogatása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete (IATF)
  • Minőségügyi problémamegoldó módszerek ismerete (8D, 5W, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office alkalmazások, stb.)

Előny:

  • Német nyelv ismerete
  • SAP rendszer ismerete
  • VDA 6.3 kártyás auditori végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként,  világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát erre a "Jelentkezem" gombra kattintva,

vagy postai úton a következő címre:

3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.