Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PUSZTA KONZERV KFT.

Puszta Konzerv Kft.

Zöldség, gyümölcs konzerveket előállító termelőüzem.

Vevői kapcsolattartó

Főbb feladatok, munkák:

    - A vállalat vevőivel napi szintű kapcsolattartás.

    - Megrendelések kiszállításának koordinálása, szoros együttműködés a logisztika és a kereskedelmi részleg munkatársaival.

    - Számlázás teljes körű elvégzése.

    - Heti, havi és éves zárások elkészítése

    - Kimutatások, jelentések készítése a management felé.

    - Készlet mennyiségek figyelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

    - MS Office ismerete.

    - Jó kommunikációs, - problémamegoldó készség.

    - Ügyfélorientált hozzáállás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Francia nyelvtudás.

    - Logisztikai tapasztalat előny.

    - SAP ismerete előny.

    - Balmazújváros - Debrecen vonzáskörzeti lakhely.

Amit kínálunk:

    Bejelentett biztos munkahely + cafetéria + céges telefon + munkába járás térítése.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

4060, Balmazújváros Telekföld 0143/24

Fényképes önéletrajz.

Egyéb juttatások: mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: PUSZTA KONZERV KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vevői kapcsolattartó
  • Rövid pozíció név: Vevői kapcsolattartó
  • Hirdető cég: PUSZTA KONZERV KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Balmazújváros
  • Feladatok: - A vállalat vevőivel napi szintű kapcsolattartás. - Megrendelések kiszállításának koordinálása, szoros együttműködés a logisztika és a kereskedelmi részleg munkatársaival. - Számlázás teljes körű elvégzése. - Heti, havi és éves zárások elkészítése - Kimutatások, jelentések készítése a management felé. - Készlet mennyiségek figyelése.
  • Elvárások: - Angol nyelv tárgyalóképes ismerete. - MS Office ismerete. - Jó kommunikációs, - problémamegoldó készség. - Ügyfélorientált hozzáállás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-12