A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Vevői kapcsolattartó és termeléstervező

Főbb feladatok, munkák:

  • OEM, valamint autóipari Tier 1. vevőktől kapott megrendelések ügyintézése, kapcsolattartás ezen vevőkkel
  • Gyártási igényfelmérés, nyomonkövetés végzése a vevői követelmények figyelembevételével, a vevőkhöz való igazodással, a szállítási határidők betartásával.
  • A vevői igényeknek megfelelően a gyártási tervek elkészítése
  • Kiszállítási ütemtervek megadása a kiszállítást végző raktár részére
  • Backlog esetében akciók bevezetése a termeléssel
  • Anyagcsekk végrehajtása (AWA csekk)
  • Demand monitor felkövetése, diszpóval való egyeztetése
  • Igényingadozások egyeztetése a vevőkkel
  • Projektmunka új termékek bevezetésekor, felfuttatásakor/gyártásuk megszüntetésekor, termékek kihelyezésekor.
  • Heti és havi igényfelmérés (LPS szállítói tervek egyeztetése) a termelés és a kapacitás tervezésére
  • Pótalkatrész rendelések, igények meghatározása és a megfelelő operatív egységhez való hozzárendelések
  • A területhez tartozó statisztikák készítése, mérő- és jelzőszámok nyomonkövetése
  • Masterdata kezelés készáru, félkész termékekre
  • A rendszerek aktuális, korrekt státuszának biztosítása, MRP eredmény ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat a logisztikai területen (Gyártástervezés, vevői kapcsolattartás)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Önálló, konstruktív  munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBLâ, HARMAN Kardonâ) és Samsung termékekre

Jelentkezésed bérigénnyel ellátott magyar és angol szakmai önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.