Vevői együttműködési koordinátor (Sopron)

    A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. Vevői együttműködési koordinátor munkatársat keres, soproni munkavégzéssel. A munkakör célja: Feltérképezi, koordinálja és összehangolja a külső és belső vevői igényeken alapuló fejlesztő tevékenységeket, és értékteremtő együttműködési lehetőségeket keres, mellyel a logisztikai szolgáltatási stratégiánk hatékonyságát növeli a vevői elégedettség érdekében. Kapcsolat a Vevő és a Logisztika között.

Főbb feladatok

  • Folyamatos vevői látogatás a logisztikai szolgáltatások hatékonyságának javítása érdekében, a piaci igények feltérképezése
  • Igények és lehetőségek folyamatos feltérképezése a Vevői és a Vállalat közötti kommunikáció, adatcsere javítása érdekében (EDI, PKI, VMI)
  • Logisztikai költségek és hatékonyság mutatók alapján fejlesztési tervek előkészítése, javaslattétel a Vevői együttműködési projektekre
  • Szinergiák keresése a Vevőkkel a Logisztikai hatékonyság növelése céljából mindkét fél számára
  • Aktív részvétel a leghatékonyabb elosztási csatornák megvalósításában;
  • Szolgáltatási mutatók elemzése, lebontása
  • Vevői szállítási szerződések véleményezése
  • Aktív együttműködés a logisztikai osztályokkal egy új termék bevezetésében, a Vevő felé való kommunikációban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Egyetemi szakirányú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Vevői együttműködés fejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Logisztikai folyamatok működtetésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft eszközök (különösen Excel, Access) magabiztos használata
  • Megbízható angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítő készség
  • Vezetői készségek és projektvezetői tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • TPM ismeretek (Lean, six sigma)
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Sopron, 9400 Vándor Sándor út 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.