Agromag Kft

Agromag Kft.

Szegedi székhelyű cégünk jövőre lesz 30 éves. Szántóföldi vetőmagok termeltetését, értékesítését végzi. Magyarország legnagyobb napraforgó vetőmag termeltetője. Önálló fajtakínálattal rendelkezik őszi és tavaszi kalászosokban, kukoricában, szójában. Magyarországon egyedül cégünk foglalkozik ipari kender nemesítésével, fajtafenntartásával és annak vetőmag termeltetésével. A hagyományok megőrzése és a megújulás egyszerre van jelen a munkánkban. A hagyományokat tisztelő, de új dolgokra nyitott, tettre kész, összetett és sokoldalú munkát kedvelő munkaerőt keresünk, akire hosszú távon számíthatunk.

Munkatársat keresünk

Vetőmagtermesztési és marketing fejlesztőmérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • vetőmagtermesztési technológiák fejlesztése, különösen az ipari kender területén
    • ipari kender fajták nemesítésében felmerülő gyakorlati problémák kezelése
    • vetőmagtermesztés kapcsán szaktanácsadás, szakmai konzultáció az előállítókkal
    • fajtakísérletezésben történő részvétel, fajták értékének megállapítása, fajta- és vetőmag-marketing kialakítása, marketing eszközök fejlesztése
    • PR és egyéb marketing tevékenység,
    • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és a vevőkör bővítése
    • a nemesítőtől a vásárlóig tartó lánc technológiai és marketing elemeinek összehangolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú agrár, kertész vagy agrárgépész végzettség
    • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
    • "B" kategóriás jogosítvány
    • együttműködés és önálló munkavégzés együttes képessége
    • jó kommunikációs készség
    • lakóhely az alábbi megyék valamelyikében: Csongrád, Bács-Kiskun, Pest, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Békés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • munkatapasztalat marketing vagy növénytermesztési területen
    • vetőmagtermesztési ismeretek
    • középfokú angol nyelvtudás
    • növénytermesztés gépeinek ismerete
    • marketing, kereskedelmi vagy növénytermesztési területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon

önéletrajz + motivációs levél

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.