Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy
dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. Veszteségmegelőzési területe új munkatársat keres

Veszteségmegelőzési elemző

pozícióba.

Az ideális jelölt adatbázisok elemzésével, trendek felállításával, kockázatok beazonosításával támogatja a Veszteségmegelőzési terület munkáját a veszteségek megelőzésében, felderítésében és a kivizsgálások lefolytatásában.

Főbb feladatok:

  • Kimutatásokat, elemzéseket készít, optimalizálja és frissíti a meglévő elemzéseket;
  • trendeket, kockázatokat azonosít be adatok elemzésével;
  • proaktívan keresi az új elemzési szempontok lehetőségét, új adatforrások, elemzői módszertanok alkalmazását;
  • elkészíti a vezetői összefoglalókat, kimutatásokat;
  • statisztikai módszerek alkalmazásával feltárja a belső, rejtett összefüggéseket; folyamatos kapcsolatot tart a társosztályokkal.

Követelmények, elvárások:

  • Elemzői munkakörben szerzett tapasztalat;
  • elemző statisztikai eszközök és módszertanok ismerete;
  • MS Office alkalmazások kiemelkedő ismerete (főként Excel);
  • magabiztos angol nyelv használata, szóban és írásban egyaránt;
  • monotonitástűrés.

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret.

Amit kínálunk:

  • Heti 1 nap otthoni munkavégzés lehetőség;
  • teljesítmény alapú éves bónusz lehetőség;
  • stabil munkahely (magyar és nemzetközi szakmai jelenlét);
  • fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség;
  • professzionális, modern irodai környezet;
  • nyitott, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő az állásra:

2019. 05. 07.

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.