STRIKE Bowling Center Kft.

A STRIKE Bowling Center Kft.

Székesfehérvár belvárosában található vendéglátó egységeihez

VENDÉGLÁTÓIPARI ÜZLETVEZETŐ

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégelégedettség és a minőségi kiszolgálás folyamatos biztosítása
  • Pincérek, pultosok, konyhai és éttermi dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete, munkaidő-beosztás elkészítése
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a tulajdonosokkal, a központtal és a könyveléssel
  • Higiéniai előírások betartatása és ellenőrzése
  • Rendezvények zökkenőmentes lebonyolításának biztosítása
  • Az üzletek marketingvezetőjével való kapcsolattartás
  • Új lehetőségek feltérképezése a forgalom- és vendégszám növelése érdekében
  • A cég közösségi médiában történő megjelenésének napi szintű karbantartása

Elvárások

  • vendéglátásban, hasonló munkakörben szerzett többéves vezetői tapasztalat
  • tulajdonosi szemléletmód, lojalitás
  • kiváló szervezőkészség, jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, energikus csapat és management
  • cégcsoporton belüli fejlődési és továbblépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva szíveskedjen elküldeni!