Vegytisztító munkatárs

Feladatok:

    • Vegytisztító gép kezelése
    • Ruhák átvétele, tisztítása, mosása, szárítása, vasalása, csomagolása, számlázása
    • A mosógépek tartalmának betöltése, kiürítése, a megfelelő mosási hőfok kiválasztása
    • Vasalás
    • Közreműködés a különféle textíliák szétválogatásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség és gyakorlat (vegytisztító képesítés) VAGY nyitottság a vegytisztító tanfolyam elvégzésére, melyet a szálloda támogat
    • Nagyfokú munkabírás, rugalmasság
    • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Érettségi bizonyítvány
    • Női, illetve férfi szabó képesítés

Amit kínálunk:

    • Biztos munkahelyi háttér
    • Kiszámítható munkarend (de többműszakos, hétvégén és ünnepnapokon is)
    • Akár részmunkaidőben is vállalható
    • Jelentős mértékű egyéb juttatások - pl. cafeteria, étkezés, dolgozói rendezvények, kedvezményes szállodai szobaárak Magyarországon stb.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Apáczai Csere János utca 12-14.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása