Vegyipari technikus

    Cégünk az állatgyógyászati csoport tagjaként változatlan stratégiai módszerrel folytatja a vakcinák kutatását és előállítását. Új munkatársakat keresünk vegyipari technikus pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési folyamat végigkísérése
  • Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban aszeptikus munkaterületen
  • Munkavégzés folyékony nitrogénnel
  • A termeléshez szükséges eszközök előkészítése
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása

Elvárások:

  • Biológiai-, élelmiszeripari, környezetvédelmi vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Teherbíró képesség

Előnyök:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Stabil cégháttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1007 Budapest, Szállás utca 5.

Jelentkezését kérjük küldje el emailben fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva. Érdeklődni a 06-1-455-7045-ös telefonszámon lehet.