• Szívesen végeznéd egy piacvezető vegyipari vállalat kiemelt operátori feladatait? Akkor ne habozz! Jelentkezz most! Partnercégünk bővülő csapatába keresünk jelöltet az alábbi munkakörre:
  • Vegyipari Rendszerkezelő

    Mire számíthatsz, ha elnyered az állást?

    • Bejelentett munkaviszony
    • Kiemelkedő bérezés
    • Változatos, felelősségteljes munkakör
    • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
    • Cafetéria csomag
    • 13. havi fizetés

    Milyen feladatok várnak Rád?

    • Gáztermelő üzemek és kapcsolódó berendezések kezelése
    • Termelés nyomonkövetése, gyártási folyamatok figyelése
    • A berendezések megfelelő működtetése, ellenőrzése
    • Gépek rendellenes működése esetén önálló vagy karbantartó szakember beavatkozása
    • Teherautók ömlesztett termékkel való feltöltésével kapcsolatos műveletek elvégzése
    • Ömlesztett gázok elemzése az előírásoknak megfelelően

    Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

    • 2-3 éves üzemeltetői vagy technikusi tapasztalat
    • Villamos vagy gépész szerelő-karbantartó ismeretek előnyt jelentenek
    • Számítógépes folyamatirányítási rendszerek ismerete
    • Műszaki középiskolai végzettség (elektromos/elektrotechnikai szak)
    • Egyetemi/főiskolai végzettség előny
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Középszintű angol nyelvtudás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Termelésirányítás
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    3200 Gyöngyös

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével.