Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Technikusokat 1 műszakos munkarendbe, akár szállás biztosításával!

Vegyipari munkatárs (Budapest)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban
  • Munkavégzés folyékony nitrogénnel
  • Műszaki berendezések kezelése
  • Termeléshez szükséges eszközök előkészítése
  • Dokumentáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (pl.: vegyésztechnikus, állategészségügyi technikus, biológus, mikrobiológus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, stb.)
  • Hajlandóság aszeptikus munkaterületen való munkavégzésre
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő juttatási csomag:
Alapbér - Az elmúlt hónapban béremelés történt!
Cafetéria

+ Étkezési hozzájárulás
Bónusz: 1-2 havi fizetés évente
Távolsági bérlet térítése 100 %-ban
  • Munkarend: 1 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Ingyenes szálláslehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Munkavégzés helye:

Budapest