VEGYIPARI LABORÁNS

Dinamikusan fejlődő, tisztító-és fertőtlenítőszereket gyártó-és forgalmazó nyíregyházi vegyipari vállalat Minőségellenőrzési Laboránst keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártásközi minőségellenőrzési feladatok elvégzése a kiadott utasítások alapján
  • a termelési folyamat ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése
  • a termelésben dolgozók minőségügyi szemléletének folyamatos fejlesztése
  • a bejövő anyagok ellenőrzése
  • az előírt minőségügyi dokumentáció naprakész, pontos vezetése
  • rendszeres jelentés a Fejlesztési igazgató felé

Akit keresünk:

  • szakirányú középfokú végzettség (pl. vegyésztechnikus), vagy középfokú végzettség + hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatmunka
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • biológiai, környezetvédelmi, vagy vegyésztechnikusi végzettség
  • élelmiszeripari tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit Kínálunk:

  • Innovatív, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, 4400 Tó utca 5.

Érdeklődés, jelentkezés:

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel "Jelentkezem" gombra kattintva történő elküldésével.