A SONEAS dolgozói nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkeznek a vegyipari gyártás területén, ezért egyre több nagynevű cég választ minket partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpontban adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálja!!

Ha fontosnak tartja a munkáltató megbízhatóságát és a bankszámlára időben megérkező bért, a biztonságos munkakörnyezetet, és érdekli egy változatos operátori munka, JELENTKEZZEN HOZZÁNK MOST, mert az üzemi létszám bővítése miatt XXII. kerületi telephelyünkre

VEGYIPARI KÉSZÜLÉKKEZELŐ

munkakörbe keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • üzemi készülékek kezelése, üzemeltetése,
  • kémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése,
  • feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos vezetése,
  • üzemi rend fenntartása,
  • szükség esetén anyagmozgatás.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • érettségi bizonyítvány és vegyésztechnikusi / gyógyszerhatóanyag-gyártó / vegyianyag-gyártó/ vegyipari rendszerkezelő képzettség,
  • a napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • erős fizikum (fizikai munka!).

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • hatóságoknál bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes bér, kiemelt délutáni és éjszakai műszakpótlék
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • stabil céges háttér
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. Bányalég utca

Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, kétműszakos és folyamatos munkarendű tevékenység,

(kétműszakos munkarend: napi 8,5 óra hétfőtől-péntekig, egyhavi munkaidő-kerettel),

(folyamatos munkarend: napi 12,5 órás munkaidő-beosztással, egyhavi munkaidő-kerettel),

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. Bányalég utca

Jelentkezzen MOST!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tud a "jelentkezem" gombon keresztül a „KEZELŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.