NOVOCHEM KFT.

Vegyianyag raktáros-lefejtőt

keres
százhalombattai munkahelyre

Főbb feladatok, munkák:

  • vegyi anyagok tárolása, kezelése és előkészítése értékesítésre,
  • oldószer elegyek gyártása, kiszerelése
  • a raktári forgalom- az anyagok szakszerű fogadása, tárolása, kiadása. stb. - bonyolítása
  • az anyagmozgató eszközök és egyéb műszaki berendezések (levegő tisztítók stb.) műszaki megfelelőségének, dokumentációjának ellenőrzése és biztosítása,
  • a tartálykocsis árubeérkezés fogadása mennyiségi is minőségi áruátvétel
  • göngyöleg és okmány kezelés
  • a leltárak előkészítése és lebonyolítása,
  • a tevékenységhez kapcsolódó ismeretanyag elsajátítása és alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább általános iskolai végzettség és középfokú raktárgazdálkodási szakvizsga, vagy középfokú iskolai végzettség
  • OKJ emelőgépkezelői vizsga és jogosítvány
  • veszélyes áru kezelés gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • százhalombattai vagy környéki lakos
  • számítógépes ismeretek
  • ADR 1.3 vizsga
  • vegyiáruk anyagismerete

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • egyműszakos munkarend, munkába járási támogatás

Az állás kezdésének várható időpontja:

    azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta 2440 Asztalos u 6.

Word formátumú, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelöléssel.

„Tájékoztatjuk, hogy a GDPR Önéletrajzok kezelése tájékoztató elérhető a Novochem Kft. weboldalán.”