Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Legyél Te is sikereink részese az alábbi pozícióban:

Vegyésztechnikus

FELADATAID LESZNEK:

  • ivó-, ásvány-, felszíni-, felszín alatti-, fürdő- és talajvíz analitikai vizsgálata
  • minta-előkészítés analitikai vizsgálatokhoz
  • minta vételhez és mérésekhez használt eszközök előkészítése
  • a vizsgálati eredmények nyilvántartása, rögzítése a LIS rendszerbe
  • a minőségirányítási rendszer működtetéséhez kapcsolódó, meghatározott feladatok elvégzése
  • laboratóriumi részleg tevékenységi körébe tartozó nemzetközi és nemzeti körvizsgálati programokban való részvétel ( a delegált feladatok elvégzése)
  • a munka során használt anyagok, vegyszerek biztonsági adatlapjai tartalmának ismerete

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • minimum szakirányú, középfokú végzettség
  • klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatokban szerzett gyakorlat (titrimetria, elektrokémia, fotometria)
  • igényes, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • számítógépes ismeretek
  • probléma megoldó és fejlődési készség

ELŐNYT JELENTHET, DE NEM FELTÉTEL:

  • akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • laboratóriumi információs rendszerek ismerete
  • kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Egyéb információ az állásról:

  • SZERZŐDÉS TÍPUSA: határozatlan
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: IV ker. Budapest, Váci út 102

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út 102.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.