Analkrom Kft.
  • Az Analkrom Kft. 2001-es megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik. Cégünk fő profilja állatgyógyászati készítmények (alapanyagok, gyógypremixek, tápok, injekciók) hatóanyag- és szennyező tartalmának meghatározása, egyéb klasszikus paraméterek vizsgálata illetve állati vér, szövet és vizelet minták bioanalitikája. Laboratóriumunk 2006 óta GMP és 2011 óta GLP tanusítvánnyal rendelkezik.
  • Vegyésztechnikus

    Főbb feladatok, munkák:

    • a beérkező alapanyag és késztermék minták klasszikus analitikai vizsgálata illetve előkészítése
    • HPLC-s méréshez biológiai minták előkészítése
    • HPLC-s méréshez oldatok készítése
    • mosogatás és takarítása
    • GMP illetve GLP előírásoknak megfelelő dokumentáció vezetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Biológiai-, élelmiszeripari vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
    • Precíz, megbízható munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • GMP és GLP előírások ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahelykulturált és jól felszerelt munkakörnyezet
    • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Laboráns
    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XI. kerület Fehérvári út 130.

    Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.