REGA-METALL Fémfeldolgozó Kft.
Munkatársat keresünk

Vegyészmérnök / technikus

pozícióba.
A REGA-Metall Fémfeldolgozó Kft a fémmegmunkálás, a krómozás, a tüzihorganyzás és a porfestés területére specializálódott vállalat. Acél és nemesacél alapanyagból készítünk nagyfokú precizitással és gondossággal kiváló minőségű szerkezeti elemeket. A gyártás alapját a sokéves tapasztalat és a kiválóan felépített logisztika jelenti. Főbb profilunk a  bútorgyártás, a fűtés/szaniter, valamint a gépek és berendezések területe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Galvanizáló berendezések felügyelete, kádak karbantartásának felügyelete, vegyszer összetétel laboratóriumi elemzése és korrigálása
  • Szennyvíz paraméterek rendszeres mérése, dokumentálása, tisztítása, regenerálása
  • Automata szennyvízkezelő berendezés felügyelete, üzemeltetése, karbantartása, kezelések indítása
  • Vegyszerraktár kezelése, anyagrendelés, fogyáskövetés
  • Tervezett karbantartási feladatok elvégzése, koordinálása, dokumentálása
  • Veszélyes hulladék kezelése, szállíttatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyészmérnök vagy vegyésztechnikus végzettség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Folyamatorientáltság
  • Jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felületkezelési technológiákban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafatéira
  • 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Műszakvezető
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20.

e-mailben