Vegyészmérnök

Nitrogénművek Zrt.

Pétfürdő

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Technológiailag kiemelt üzemünkbe

jelentkezését várjuk

betanuló pozícióba

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • Vegyészmérnöki BSc diplomával rendelkezik,
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel rendelkezik, nyitott az új technológia megtanulására.
  • Kitartó, terhelhető, jó stressztűrő képesége van, felelősségtudatos a munkájában, vállalja a hosszútávú elköteleződést.

Kiemelt feladatai:

  • Az üzem működését megismerve, elsajátítja annak technológiai irányítását, amelyet később önállóan kezel.
  • Nyitott a hosszú (több hónapos) betanulási folyamatra, és elkötelezettséget, maximális érdeklődést mutat a technológia iránt.

Amit kínálunk:

  • A betanulási folyamat alatt több lépcsőben elérhető kiemelkedő fizetés!
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével.
  • Széles körű Cafeteria juttatási csomag, év végi jutalom.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettség meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni.

Pétfürdő